ferdosik
Administrator - Fair Play 2019
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 5603
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 7 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Pon 12:21, 16 Lut 2015 Temat postu: Kolejarz Rawicz |
|
|
Finanse:
I kolejka:
Dochody:
Bilety:25*20000=500000
Sponsor:50000
TV:50000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 700000
Wydatki:
Spłata raty kredytu:204000
Pensja prezesa:30000
Prowizja dla prezesa (1% dochodu):7000
Punktówka:41*2500=102500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:20000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 436000
Zysk: 264000
II kolejka:
Dochody:
Za remis:75000
Razem: 75000
Wydatki:
Punktówka:52*2500=130000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 132500
Strata: 57500
III kolejka:
Dochody:
Bilety:25*21000=525000
Sponsor:50000
TV:50000
Za zwycięstwo:75000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 800000
Wydatki:
Spłata raty kredytu:204000
Pensja prezesa:30000
Prowizja dla prezesa (1% dochodu):8000
Punktówka:58*2500=145000
Premia za wygraną:200000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:20000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 679500
Zysk: 120500
IV kolejka:
Dochody:
Za zwycięstwo:100000
Razem: 100000
Wydatki:
Punktówka:51*2500=127500
Premia za wygraną:200000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 330000
Strata: 230000
II Turniej GP:
Dochody:
Bilety:80*(125%*12500+10%(12500+13500+13500+12500+13500+14500+13500))=80*(15625+9350)=80*24975=1998000
Sponsor:1000000
TV:300000
Sprzedaż piwa i pamiątek:150000
Razem: 3448000
Wydatki:
Opłata dla BSI:1000000
Punktówka:4000*124=496000
Koszty nagród:110000
Koszty przyjazdu zawodników:10000*16=160000
Koszty organizacji zawodów:500000
Razem: 2266000
Zysk: 1182000
V kolejka:
Dochody:
Bilety:25*23000=575000
Sponsor:50000
TV:50000
Za zwycięstwo:75000
Dodatkowa premia od sponsora za 3 wygrane z rzędu:50000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 900000
Wydatki:
Spłata raty kredytu:204000
Pensja prezesa:30000
Prowizja dla prezesa (1% dochodu):9000
Punktówka:60*2500=150000
Premia za wygraną:200000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:20000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 685500
Zysk: 214500
Półfinał IMP:
Dochody:
Bilety:20*60%*12500=150000
Sponsor:100000
TV:50000
Razem: 300000
Wydatki:
Punktówka:600*124=74400
Koszty organizacji zawodów:50000
Koszty przyjazdu zawodników:16*500=8000
Razem: 132400
Zysk: 167600
VI kolejka:
Wydatki:
Punktówka:49*2500=122500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 125000
VII kolejka:
Dochody:
Bilety:25*19000=475000
Sponsor:50000
TV:50000
Za zwycięstwo:75000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 750000
Wydatki:
Spłata raty kredytu:204000
Pensja prezesa:30000
Prowizja dla prezesa (1% dochodu):7500
Punktówka:57*2500=142500
Premia za wygraną:200000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:20000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 676500
Zysk: 73500
VIII kolejka:
Wydatki:
Punktówka:44*2500=110000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 112500
IX kolejka:
Dochody:
Bilety:25*19000=475000
Sponsor:50000
TV:50000
Za zwycięstwo:75000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 750000
Wydatki:
Spłata raty kredytu:204000
Pensja prezesa:30000
Prowizja dla prezesa (1% dochodu):7500
Punktówka:53*2500=132500
Premia za wygraną:200000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:20000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 666500
Zysk: 83500
X kolejka:
Wydatki:
Punktówka:43*2500=107500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 110000
XI kolejka:
Dochody:
Bilety:25*19000=475000
Sponsor:50000
TV:50000
Za zwycięstwo:75000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 750000
Wydatki:
Spłata raty kredytu:204000
Pensja prezesa:30000
Prowizja dla prezesa (1% dochodu):7500
Punktówka:62*2500=155000
Premia za wygraną:200000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:20000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 689000
Zysk: 61000
XII kolejka:
Wydatki:
Punktówka:33*2500=82500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 85000
XIII kolejka:
Dochody:
Bilety:25*19000=475000
Sponsor:50000
TV:50000
Za zwycięstwo:75000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 750000
Wydatki:
Spłata raty kredytu:204000
Pensja prezesa:30000
Prowizja dla prezesa (1% dochodu):7500
Punktówka:54*2500=135000
Premia za wygraną:200000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:20000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 669000
Zysk: 81000
XIV kolejka:
Wydatki:
Punktówka:48*2500=120000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 122500
1/4 PO:
Wydatki:
Punktówka:51*2500=127500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 130000
1/4 PO rewanże:
Dochody:
Bilety:25*20000=500000
Sponsor:75000
TV:50000
Za zwycięstwo:75000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 800000
Wydatki:
Spłata raty kredytu:204000
Pensja prezesa:30000
Prowizja dla prezesa (1% dochodu):7750
Punktówka:59*2500=147500
Premia za wygraną:200000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:20000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 681750
Zysk: 118250
1/2 PO:
Dochody:
Bilety:25*23500=587500
Sponsor:100000
TV:75000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 862500
Wydatki:
Spłata raty kredytu:204000
Pensja prezesa:30000
Prowizja dla prezesa (1% dochodu):8625
Punktówka:41*2500=102500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:20000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 437625
Zysk: 424875
1/2 PO rewanże:
Wydatki:
Punktówka:44*2500=110000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 112500
Mecz o 3m.:
Wydatki:
Punktówka:51*2500=127500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 130000
Mecz o 3m. rewanże:
Dochody:
Bilety:25*23500=587500
Sponsor:125000
TV:75000
Za zwycięstwo:75000
Nagroda za brązowy medal DMP:850000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 1812500
Wydatki:
Spłata raty kredytu:204000
Pensja prezesa:30000
Prowizja dla prezesa (1% dochodu):18125
Punktówka:56*2500=140000
Premia za wygraną:200000
Premia dla trenera za brązowy medal:50000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:20000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 734625
Zysk: 1077875
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez ferdosik dnia Pią 15:02, 18 Gru 2015, w całości zmieniany 23 razy
|
|