ferdosik
Administrator - Fair Play 2019
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 5603
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 7 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Wto 14:20, 13 Maj 2014 Temat postu: Start Gniezno |
|
|
Finanse klubu:
I kolejka:
Wydatki:
Punktówka:45*2500=112500
Przyjazd obco:2*2500=5000
Razem: 117500
II kolejka:
Dochody:
Bilety:30*11500=345000
Sponsor:50000
TV:50000
Sprzedaż piwa:50000
Razem: 495000
Wydatki:
Punktówka:35*2500=87500
Przyjazd obco:2*2500=5000
Pensja prezesa:40000
Pensja trenera:13000
Koszty organizacji meczu:40000
Razem: 185500
Zysk: 309500
Prowizja prezesa (2% zysku):6190
Czysty zysk: 303310
III kolejka:
Wydatki:
Punktówka:37*2500=92500
Przyjazd obco:2*2500=5000
Razem: 97500
IV kolejka:
Dochody:
Bilety:25*19000=475000
Sponsor:50000
TV:50000
Za zwycięstwo:75000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 750000
Wydatki:
Punktówka:66*2500=165000
Premia za wygraną:200000
Przyjazd obco:2*2500=5000
Pensja prezesa:40000
Pensja trenera:13000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 493000
Zysk: 257000
Prowizja prezesa (2% zysku):5140
Czysty zysk: 251860
V kolejka:
Wydatki:
Punktówka:50*2500=125000
Przyjazd obco:2*2500=5000
Razem: 130000
Półfinał IMP:
Dochody:
Bilety:20*60%*12500=150000
Sponsor:100000
TV:50000
Razem: 300000
Wydatki:
Punktówka:600*126=75600
Koszty organizacji zawodów:50000
Koszty przyjazdu zawodników:16*500=8000
Razem: 133600
Zysk: 166400
VI kolejka:
Dochody:
Bilety:25*19000=475000
Sponsor:50000
TV:25000
Za zwycięstwo:75000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 725000
Wydatki:
Punktówka:58*2500=145000
Premia za wygraną:200000
Przyjazd obco:2*2500=5000
Pensja prezesa:40000
Pensja trenera:13000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 473000
Zysk: 252000
Prowizja prezesa (2% zysku):5040
Czysty zysk: 246960
VII kolejka:
Wydatki:
Punktówka:32*2500=80000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 82500
VIII kolejka:
Dochody:
Bilety:25*18000=450000
Sponsor:50000
TV:25000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 625000
Wydatki:
Punktówka:48*2500=120000
Przyjazd obco:2*2500=5000
Pensja prezesa:40000
Pensja trenera:13000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 248000
Zysk: 377000
Prowizja prezesa (2% zysku):7540
Czysty zysk: 369640
IX kolejka:
Wydatki:
Punktówka:39*2500=97500
Przyjazd obco:2*2500=5000
Razem: 102500
X kolejka:
Dochody:
Bilety:30*11500=345000
Sponsor:50000
TV:25000
Za zwycięstwo:75000
Sprzedaż piwa:50000
Razem: 545000
Wydatki:
Punktówka:53*2500=132500
Przyjazd obco:2*2500=5000
Pensja prezesa:40000
Pensja trenera:13000
Koszty organizacji meczu:40000
Razem: 230500
Zysk: 314500
Prowizja prezesa (2% zysku):6290
Czysty zysk: 308210
XI kolejka:
Wydatki:
Punktówka:41*2500=102500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 105000
XII kolejka:
Dochody:
Bilety:25*19000=475000
Sponsor:50000
TV:25000
Za zwycięstwo:75000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 725000
Wydatki:
Punktówka:72*2500=180000
Premia za wygraną:200000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja prezesa:40000
Pensja trenera:13000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 505500
Zysk: 219500
Prowizja prezesa (2% zysku):4390
Czysty zysk: 215110
XIII kolejka:
Dochody:
Za remis:75000
Razem: 75000
Wydatki:
Punktówka:49*2500=122500
Przyjazd obco:2*2500=5000
Razem: 127500
Strata: 52500
XIV kolejka:
Dochody:
Bilety:30*14500=435000
Sponsor:50000
Za remis:50000
Sprzedaż piwa:50000
Razem: 585000
Wydatki:
Punktówka:53*2500=132500
Przyjazd obco:2*2500=5000
Pensja prezesa:40000
Pensja trenera:13000
Koszty organizacji meczu:40000
Razem: 230500
Zysk: 354500
Prowizja prezesa (2% zysku):7090
Czysty zysk: 347410
1/4 PO:
Dochody:
Bilety:25*23000=575000
Sponsor:75000
Za zwycięstwo:75000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 825000
Wydatki:
Punktówka:53*2500=132500
Premia za wygraną:200000
Przyjazd obco:2*2500=5000
Pensja prezesa:40000
Pensja trenera:13000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 460500
Zysk: 364500
Prowizja prezesa (2% zysku):7290
Czysty zysk: 357210
1/4 PO rewanże:
Dochody:
Nagroda za 6m. w lidze:600000
Razem: 600000
Wydatki:
Punktówka:40*2500=100000
Przyjazd obco:2*2500=5000
Razem: 105000
Zysk: 495000
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez ferdosik dnia Nie 22:06, 30 Lis 2014, w całości zmieniany 16 razy
|
|