ferdosik
Administrator - Fair Play 2019
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 5603
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 7 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Czw 15:02, 29 Mar 2012 Temat postu: Marma Z.Góra |
|
|
Finanse:
I kolejka:
Dochody:
Za zwycięstwo:100000
Razem: 100000
Wydatki:
Punktówka:57*2500=142500
Premia za wygraną:200000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 345000
Strata: 245000
II kolejka:
Dochody:
Bilety:21*23000=483000
Sponsor:50000
TV:50000
Za zwycięstwo:75000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 758000
Wydatki:
Spłata raty kredytu:43400
Pensja prezesa:20000
Premia za wygraną:200000
Punktówka:62*2500=155000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:11000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 501900
Zysk: 256100
III kolejka:
Dochody:
Bilety:25*22000=550000
Sponsor:50000
TV:50000
Za zwycięstwo:75000
Dodatkowa premia od sponsora za 3 wygrane z rzędu:50000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 875000
Wydatki:
Spłata raty kredytu:43400
Pensja prezesa:20000
Punktówka:57*2500=142500
Premia finansowa:200000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:11000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 489400
Zysk: 385600
IV kolejka:
Wydatki:
Punktówka:40*2500=100000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 102500
V kolejka:
Dochody:
Bilety:25*19000=475000
Sponsor:50000
TV:50000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 675000
Wydatki:
Pensja prezesa:20000
Punktówka:47*2500=117500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:11000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 221000
Zysk: 454000
VI kolejka:
Wydatki:
Punktówka:37*2500=92500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 95000
VII kolejka:
Dochody:
Bilety:25*19000=475000
Sponsor:50000
TV:50000
Za zwycięstwo:75000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 750000
Wydatki:
Pensja prezesa:20000
Punktówka:58*2500=145000
Premia finansowa:200000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:11000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 448500
Zysk: 301500
VIII kolejka:
Dochody:
Za zwycięstwo:100000
Razem: 100000
Wydatki:
Punktówka:48*2500=120000
Premia za wygraną:200000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 322500
Strata: 222500
IX kolejka:
Dochody:
Bilety:25*22000=550000
Sponsor:50000
TV:50000
Za zwycięstwo:75000
Dodatkowa premia od sponsora za 3 wygrane z rzędu:50000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 875000
Wydatki:
Pensja prezesa:20000
Punktówka:64*2500=160000
Premia za wygraną:200000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:11000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 463500
Zysk: 411500
X kolejka:
Wydatki:
Punktówka:41*2500=102500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 105000
XI kolejka:
Dochody:
Bilety:25*19000=475000
Sponsor:50000
TV:50000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 675000
Wydatki:
Pensja prezesa:20000
Punktówka:37*2500=92500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:11000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 196000
Zysk: 479000
XII kolejka:
Wydatki:
Punktówka:41*2500=102500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 105000
XIV kolejka:
Dochody:
Bilety:30*9500=285000
Sponsor:50000
TV:25000
Za zwycięstwo:75000
Sprzedaż piwa:50000
Razem: 485000
Wydatki:
Pensja prezesa:20000
Punktówka:59*2500=147500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:11000
Koszty organizacji meczu:40000
Razem: 221000
Zysk: 264000
1/4 PO:
Dochody:
Bilety:25*21000=525000
Sponsor:75000
TV:25000
Za zwycięstwo:75000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 800000
Wydatki:
Pensja prezesa:20000
Punktówka:53*2500=132500
Premia za wygraną:200000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:11000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 436000
Zysk: 364000
1/4 PO rewanże:
Dochody:
Za zwycięstwo:100000
Dodatkowa premia od sponsora za 3 wygrane z rzędu:50000
Razem: 150000
Wydatki:
Punktówka:59*2500=147500
Premia za wygraną:200000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 350000
Strata: 200000
Półfinał PO:
Dochody:
Bilety:35*15500=542500
Sponsor:100000
TV:75000
Sprzedaż piwa:50000
Razem: 767500
Wydatki:
Pensja prezesa:20000
Punktówka:36*2500=90000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:11000
Koszty organizacji meczu:40000
Razem: 163500
Zysk: 604000
Półfinał PO rewanże:
Wydatki:
Punktówka:49*2500=122500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 125000
Mecz o 3m.:
Dochody:
Bilety:25*26000=650000
Sponsor:125000
TV:75000
Za zwycięstwo:75000
Sprzedaż piwa:100000
Razem: 1025000
Wydatki:
Pensja prezesa:20000
Punktówka:52*2500=130000
Premia za wygraną:200000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Pensja trenera:11000
Koszty organizacji meczu:70000
Razem: 433500
Zysk: 591500
Mecz o 3m. rewanże:
Dochody:
Nagroda za 4m. w lidze:750000
Razem: 750000
Wydatki:
Punktówka:35*2500=87500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 90000
Zysk: 660000
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez ferdosik dnia Pią 20:58, 10 Sie 2012, w całości zmieniany 19 razy
|
|