ferdosik
Administrator - Fair Play 2019
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 5603
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 7 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Czw 12:56, 25 Lut 2010 Temat postu: Kolejarz Rawicz |
|
|
Finanse:
I kolejka:
Dochody:
Za zwycięstwo:100000
Razem: 100000
Wydatki:
Punktówka:59*2500=147500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 150000
Strata: 50000
II kolejka:
Dochody:
Bilety:18*18000=324000
Sponsor:50000
Za zwycięstwo:75000
Razem: 449000
Wydatki:
Punktówka:57*2500=142500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 145000
Zysk: 304000
III kolejka:
Wydatki:
Punktówka:49*2500=122500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 125000
IV kolejka:
Wydatki:
Punktówka:39*2500=97500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 100000
V kolejka:
Dochody:
Bilety:18*16000=288000
Sponsor:50000
Razem: 338000
Wydatki:
Punktówka:46*2500=115000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 117500
Zysk: 220500
VI kolejka:
Wydatki:
Punktówka:49*2500=122500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 125000
VII kolejka:
Dochody:
Bilety:18*16000=288000
Sponsor:50000
Za zwycięstwo:75000
Razem: 413000
Wydatki:
Punktówka:70*2500=175000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 177500
Zysk: 235500
VIII kolejka:
Dochody:
Za zwycięstwo:100000
Razem:100000
Wydatki:
Punktówka:70*2500=175000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem:177500
Strata: 77500
IX kolejka:
Dochody:
Bilety:18*19000=342000
Sponsor:50000
Dodatkowa premia od sponsora za 3 wygrane pod rząd:50000
Za zwycięstwo:75000
Razem: 517000
Wydatki:
Punktówka:64*2500=160000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 162500
Zysk: 354500
X kolejka:
Wydatki:
Punktówka:48*2500=120000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 122500
XI kolejka:
Dochody:
Bilety:20*11500=230000
Sponsor:50000
Za zwycięstwo:75000
Razem: 355000
Wydatki:
Punktówka:50*2500=125000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 127500
Zysk: 227500
XII kolejka:
Dochody:
Za zwycięstwo:100000
Razem: 100000
Wydatki:
Punktówka:54*2500=135000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 137500
Strata: 37500
XIII kolejka:
Dochody:
Bilety:17*20000=340000
Sponsor:50000
Za remis:50000
Razem: 440000
Wydatki:
Punktówka:48*2500=120000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 122500
Zysk: 317500
XIV kolejka:
Dochody:
Za zwycięstwo:100000
Razem: 100000
Wydatki:
Punktówka:59*2500=147500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 150000
Strata: 50000
XV kolejka:
Dochody:
Bilety:20*16500=330000
Sponsor:50000
Za zwycięstwo:75000
Razem: 455000
Wydatki:
Punktówka:54*2500=135000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 137500
Zysk: 317500
XVI kolejka:
Dochody:
Bilety:20*17500=350000
Sponsor:50000
Dodatkowa premia od sponsorów za 3 wygrane z rzędu:50000
Za zwycięstwo:75000
Razem: 525000
Wydatki:
Punktówka:53*2500=132500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 135000
Zysk: 390000
XVII kolejka:
Dochody:
Za zwycięstwo:100000
Dodatkowa premia od sponsora za 4 wygrane pod rząd:75000
Razem: 175000
Wydatki:
Punktówka:55*2500=137500
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 140000
Zysk: 35000
XVIII kolejka:
Dochody:
Bilety:20*17500=350000
Sponsor:50000
Dodatkowa premia od sponsora za 5 wygranych pod rząd:85000
Za zwycięstwo:75000
Razem: 560000
Wydatki:
Punktówka:78*2500=195000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 197500
Zysk: 362500
Mecz o 3 miejsce:
Dochody:
Za zwycięstwo:100000
Dodatkowa premia od sponsora za 6 wygranych z rzędu:100000
Nagroda za brązowy medal DMP:500000
Razem: 700000
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez ferdosik dnia Wto 21:50, 25 Maj 2010, w całości zmieniany 19 razy
|
|