ferdosik
Administrator - Fair Play 2019
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 5603
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 7 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Śro 17:58, 18 Lis 2009 Temat postu: Włókniarz Częstochowa |
|
|
Finanse klubu:
I kolejka:
Wydatki:
Punktówka: 41*2500=102500
Przyjazd obco 4*2500=10000
Razem wydatki: 112500
II kolejka:
Dochody:
Bilety:20*9250=185000
Sponsor:50000
Za zwycięstwo:75000
Razem: 310000
Wydatki:
Spłata raty kredytu do banku:50000
Punktówka:64*2500=160000
Przyjazd obco:4*2500=10000
Razem: 220000
Zysk: 90000
III kolejka:
Dochody:
Za zwycięstwo:100000
Razem: 100000
Wydatki:
Punktówka:52*2500=130000
Przyjazd obco:4*2500=10000
Razem: 140000
Strata: 40000
I kolejka PP:
Dochody:
Za zwycięstwo:100000
Razem: 100000
Wydatki:
Punktówka:53*2500=132500
Przyjazd obco:4*2500=10000
Razem: 142500
Strata: 42500
I kolejka PP rewanże:
Dochody:
Bilety:20*11250=225000
Sponsor:50000
Za zwycięstwo:75000
Razem: 350000
Wydatki:
Spłata raty kredytu:50000
Punktówka:46*2500=115000
Przyjazd obco:4*2500=10000
Razem: 175000
Zysk: 175000
4 kolejka:
Dochody:
Bilety:15*16250=243750
Sponsor:50000
Za zwycięstwo:75000
Razem: 368750
Wydatki:
Spłata raty kredytu do banku:50000
Punktówka:54*2500=135000
Przyjazd obco:4*2500=10000
Razem: 195000
Zysk: 173750
I runda 1/2 Pucharu Polski:
Wyadtki:
Punktówka:48*2500=120000
Przyjazd obco:4*25000=10000
Razem: 130000
Rewanże 1/2 Pucharu Polski:
Dochody:
Bilety:20*9250=185000
Sponsor:50000
Za zwycięstwo:75000
Razem: 310000
Wydatki:
Spłata raty kredytu:50000
Punktówka:53*2500=132500
Przyjazd obco:4*2500=10000
Razem: 192500
Zysk: 117500
5 kolejka:
Dochody:
Za zwycięstwo:100000
Razem: 100000
Wydatki:
Punktówka:54*2500=135000
Przyjazd obco:4*2500=10000
Razem: 145000
Strata: 45000
I runda finałowa Pucharu Polski, mecz o 3 m.:
Wydatki:
Punktówka:46*2500=115000
Przyjazd obco:4*2500=10000
Razem: 125000
Runda rewanżowa finałów PP:
Dochody:
Bilety:15*14250=213750
Sponsor:50000
Razem: 263750
Wydatki:
Spłata raty kredytu do banku:50000
Spłata zobowiązań wobec zawodników:77250
Punktówka:38*2500=95000
Przyjazd obco:2*2500=5000
Razem: 227250
Zysk: 36500
6 kolejka:
Wydatki:
Punktówka:49*2500=122500
Przyjazd obco:4*2500=10000
Razem: 132500
7 kolejka:
Dochody:
Bilety:20*9250=185000
Sponsor:50000
Razem: 235000
Wydatki:
Spłata raty kredytu do banku:50000
Spłata zadłużenia wobec zawodników:96000
Punktówka:48*2500=120000
Przyjazd obco:4*2500=10000
Razem: 276000
Strata: 41000
8 kolejka:
Wydatki:
Punktówka:20*2500=50000
Przyjazd obco:1*2500=2500
Razem: 52500
9 kolejka:
Dochody:
Bilety:20*9250=185000
Sponsor:50000
Razem: 235000
Wydatki:
Spłata raty kredytu:50000
Spłata długu wobec zawodników:93500
Punktówka:21*2500=52500
Przyjazd obco:2*2500=5000
Razem: 201000
Zysk: 34000
10 kolejka:
Dochody:
Bilety:20*9250=185000
Sponsor:50000
Za zwycięstwo:75000
Razem: 310000
Wydatki:
Spłata raty kredytu:50000
Punktówka:56*2500=140000
Przyjazd obco:4*2500=10000
Razem: 200000
Zysk: 110000
11 kolejka:
Wydatki:
Punktówka:22*2500=55000
Przyjazd obco:2*2500=5000
Razem: 60000
12 kolejka:
Dochody:
Bilety:20*9250=185000
Sponsor:50000
Za zwycięstwo:75000
Razem: 310000
Wydatki:
Spłata raty kredytu:50000
Punktówka:60*2500=150000
Przyjazd obco:4*2500=10000
Razem: 210000
Zysk: 100000
13 kolejka:
Wydatki:
Punktówka:33*2500=82500
Przyjazd obco:2*2500=5000
Razem: 87500
14 kolejka:
Dochody:
Bilety:20*9250=185000
Sponsor:50000
Razem: 235000
Wydatki:
Spłata raty kredytu:50000
Punktówka:44*2500=110000
Przyjazd obco:4*2500=10000
Razem: 170000
Zysk: 65000
I runda PO:
Dochody:
Bilety:20*9250=185000
Sponsor:50000
Razem: 235000
Wydatki:
Punktówka:44*2500=110000
Przyjazd obco:4*2500=10000
Razem: 120000
Zysk: 115000
Rewanże I rundy PO:
Wydatki:
Punktówka:41*2500=102500
Przyjazd obco:4*2500=10000
Razem: 112500
Post został pochwalony 0 razy
|
|